fbpx

POMYŚLNA OBRONA PRACY DOKTORSKIEJ

lis 28, 2021 | Ortopedia, Wydarzenia

Mijający rok zdecydowanie mogę zaliczyć do intensywnych zawodowo.:)

Chcę jak najlepiej służyć pacjentom i pomagać nawet w najtrudniejszych przypadkach. Stawiam na nieustanny rozwój kompetencji. Dlatego powodem osobistej satysfakcji jest dla mnie pomyślna październikowa obrona rozprawy doktorskiej pt. “Ocena wyników rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego z użyciem wszczepu z materiału syntetycznego politereftalanu etylenu”.

Nominalnie wydarzenie to uprawnia mnie do posługiwania się tytułem dr n.med.

Dla moich pacjentów ważniejsze jest jednak realne, wymierne tło mojej pracy doktorskiej – a są to dziesiątki godzin intensywnej pracy badawczej, przekładające się na ciekawe wnioski i umiejętności praktyczne.

Na potrzeby pracy doktorskiej analizowałem metody rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego z użyciem specjalistycznego materiału syntetycznego, wskazanego w tytule mojej pracy.

Z przyjemnością mogę stwierdzić, że ocena skuteczności tej metody jest więcej niż pomyślna. Moi pacjenci mogą liczyć na zniwelowanie dolegliwości okołooperacyjnych,  efektywną rehabilitację i szybszy powrót do sprawności.

Zapraszam do zapoznania się z artykułem wyjaśniającym szczegóły badań, jaki znajdą Państwo pod tym linkiem.

Pacjentów zainteresowanych omawianą metodą zachęcam również do konsultacji, na których przybliżę ją i przedstawię szczegółowo możliwości jej zastosowania w konkretnych przypadkach.